Fujitsu Lifebook E734

90

Intel Core i5 4300M 2.6 GHz, 8192 MB, 320 GB HDD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4600, 13.3 palců 1366 x 768 px, Windows 10 Pro. Repasovaný se zárukou 24 měsíců


  • Skladem
5 990 Kč
Kategorie: Základní
 

LIFEBOOK E734 – Vysoká použitelnost v malém těle
Fujitsu LIFEBOOK E734 vám poskytuje správnou rovnováhu mezi přenositelností a funkčností pro mobilní nebo kancelářské operace. S jasným displejem o rozměrech 33,8 cm (13,3 palce) je lehký pouze 1,69 kg. Balení s prémiovými funkcemi a malou velikostí vám poskytuje maximálně snadné použití.

 

  • Extrémní životnost - Řada LIFEBOOK E je vyrobena z vynikajících materiálů, které zaručují maximální odolnost – tenké a pevné víko z hořčíku a kvalitní pevní panty. Po provedení přísných testů, jako jsou standardní testy Qfinity a test MIL-STD-810G, je na světě zařízení ideální pro podnikatele, kteří často cestují, nebo pro podniky, které vyžadují práci venku.
  • Vylepšená produktivita - řada LIFEBOOK E je vybavena moderní technologií Intel®, která zajišťuje vysoký výkon a mobilitu.
  • Rodinné koncepce - LIFEBOOK řady E nabízí kromě stejného designu stejné příslušenství jako modulární elementy a replikátory portů, což umožňuje sdílení příslušenství mezi více uživateli na pracovišti.

 

Série LIFEBOOK E je vyrobena z vynikajících materiálů, které zaručují maximální odolnost – tenké a pevné víko z hořčíku a kvalitní pevné panty. Po provedení přísných testů, jako jsou standardní testy Qfinity a test MIL-STD-810G, je zařízení ideální pro podnikatele, kteří často cestují, nebo pro podniky, které vyžadují práci venku.

Plně vybavené pro delší pracovní životnost. Přes dlouhou životnost akumulátoru až po porty USB, které umí nabíjet připojené zařízení ikdyž je notebook vypnutý. Technologie ShockSensor, chrání váš pevný disk a minimalizuje ztrátu dat. Řada LIFEBOOK E skutečně slibuje neuvěřitelné výkony a spolehlivost.