Lenovo ThinkCentre M83 10AH SFF

1070

Intel Pentium G3220 3.0 GHz, 8 GB, 500 GB HDD, DVD-RW, Intel HD Graphics, Windows 7 Professional (možnost win10). Repasovaný se zárukou 24 měs.


  • Na obj. do 2 dnů
2 950 Kč
Kategorie: Pracovní
Záruka: 2 roky
 

Malé rozměry a velká produktivita

Využijte trvalé stability a spolehlivosti počítačů ThinkCentre a pozvedněte výkon vaší firmy na novou úroveň. Energeticky efektivní počítač ThinkCentre M83 využívá procesory Intel® Core™ čtvrté generace pracující s nižšími provozními teplotami a nabízí pokročilá bezdrátová rozhraní, lepší zabezpečení a další funkce zajišťující dosažení vyšší produktivity.

Podpora více monitorů

Zvyšte svou produktivitu na maximum pomocí až tří monitorů – nebo mozaikového uspořádání čtyř monitorů. Pracovní plocha rozšířená na několik monitorů a snazší přepínání mezi aplikacemi pomáhá omezit výskyt chyb a zvýšit produktivitu. (Vyžaduje další volitelné konektory DisplayPort.)

Vysoké zabezpečení a snadná správa

Stolní počítače M83 jsou vybaveny nejlepšími dostupnými nástroji pro zabezpečení, včetně možnosti vypnutí USB portů, která pomáhá snížit riziko odcizení dat a zabránit neoprávněnému použití zařízení pro ukládání dat. Active Protection System zajišťuje ochranu pevného disku. Trusted Platform Module (TPM) šifruje data a důvěrné informace, jako např. hesla a digitální certifikáty. Tím se zvyšuje zabezpečení aplikací, elektronických transakcí a online komunikace. Stolní počítač M83 může být navíc volitelně vybaven spínačem pro detekci vniknutí do šasi, který upozorní uživatele na jakékoli neoprávněné pokusy o otevření šasi. K dispozici je také fyzické zabezpečení pomocí kabelového zámku a podpora technologie Computrace.

Inovativní systém chlazení

Technologie Intelligent Cooling Engine (ICE) 3.0 je navržena tak, aby poskytovala ideální rovnováhu mezi teplotou a tichým chodem a zajišťovala dlouhou životnost stolního počítače. Podle toho, zda chcete upřednostnit lepší chlazení, nebo tichý chod, si můžete vybrat požadovaný režim, který nejlépe vyhovuje vašemu pracovnímu prostředí. ICE 3.0 navíc umožňuje provoz počítače při vyšších teplotách, jelikož provádí monitorování systému a zobrazuje upozornění na vysokou teplotu, čímž zabraňuje přehřátí, takže se již nemusíte obávat narušení plynulého chodu podniku.

Parametry a specifikace

Procesor 
 
Intel Pentium G3220 3.0 GHz Haswell 
 
Operační paměť 
 
8 GB DDR3 
 
Pevný disk 
 
500 GB HDD 
 
Optická mechanika 
 
DVD-RW 
 
Grafická karta 
 
Intel HD Graphics 
 
Operační systém 
 
Windows 7 Professional 
 
Rozhraní 
 
4xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, DisplayPort, VGA, LAN 
 
Výbava 
 
bez výbavy 
 
Velikost 
 
Desktop