HP Compaq 8100 Elite SFF

462
HP
  • 1 z 2

Intel Core i7 860 2.8 GHz, 8192 MB, 500 GB HDD, DVD-ROM, nVidia Quadro NVS295, Windows 7 Professional.

Repasovaný se zárukou 24 měs.


  • Na obj. do 2 dnů
5 390 Kč
Kategorie: Pracovní
 

Zefektivněte váš podnik: Jedinečná řada podnikových počítačových produktů HP byla navržena s pomocí nejnovější mikroarchitektury Intel s názvem Nehalem a zajišťuje vše, co váš podnik potřebuje: stabilitu, energeticky úsporné funkce a rozšířenou bezpečnost a správu.

 

Výrazný a inteligentní výkon
Procesory Intel® Core™ i7, i5 a i3 byly navrženy s pokročilými technologiemi, které pomáhají v automatickém nasazení výpočetního výkonu tam, kde je třeba pro efektivnější multitasking.

Zdokonalená správa
Řada technologií pro vzdálenou správu pomáhá snižovat náklady na údržbu a chránit váš majetek. Procesory Intel Core s technologií vPro umožňují rychlé nasazení a rozšířenou správu.

Bezpečnější
Bezpečnostní software HP ProtectTools™ pomáhá lépe zabezpečit váš hardware, software, firmware a operační systém. Poskytuje ochranu infrastruktury umožňující se zaměřit na vaši práci bez nutnosti brát ohled na zranitelná místa.

Celosvětové služby a podpora
S tímto počítačem získáte možnost využívat špičkové globální služby a podporu společnosti HP zahrnující službu HP Total Care a globální síť partnerů, díky nimž budete moci svou investici do technologie maximálně zužitkovat.