Doprava zdarma

Toshiba Tecra Z40-B

387
  • 1 z 2

Intel Core i7 5600U 2.6 GHz, 8192 MB, 500 GB HDD, Intel HD Graphics 5500, 14 palců 1600 x 900 px, Windows 10 Pro.

Repasovaný se zárukou 12 měs.


  • Na obj. do 2 dnů
8 790 Kč
Kategorie: Multimediální
Záruka: 1 rok
 

Síla a bezpečnost ruku v ruce
Díky odolné konstrukci se uživatel nemusí bát vzít si svůj pracovní nástroj téměř kamkoliv. Ochrana je zajištěna i proti neoprávněnému vniknutí a nechybí ani praktická čtečka otisků prstů a mnohé další bezpečnostní prvky. Mezi praktické bonusy patří ergonomická klávesnice, na které bude radost psát a volitelně můžete zvolit model s jejím podsvícením pro ještě větší praktičnost.

 

Mobilní internet a flexibilní připojení
Rozhraní Wi-Fi a volitelné mobilní širokopásmové připojení zajišťují, že budete vždy připojeni k Internetu, ať budete kdekoli. Automatické rozhraní WLAN hladce přepíná mezi důvěryhodnými bezdrátovými sítěmi. Špičkové možnosti konektivity propůjčují notebooku Tecra Z40 neuvěřitelnou všestrannost. Porty USB 3.0 zajišťují vysoké přenosové rychlosti.

Tenké, lehké a odolné, přesně takové jsou modely Tecra Z40, notebooky dokonale vyvážení pro podnikatelskou sféru. Procesory Intel Core včetně modelů i z poslední generace poskytují špičkový výkon a exkluzivní výdrž při provozu na baterie. Moderní displej s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 14" je doplněn o LED podsvícení a zajišťuje ostré zobrazení všech detailů. Nechybí ani celá řada rozhraní pro připojení periferií. Samozřejmostí je též vysoká odolnost a to například i proti nechtěnému polití.