Lenovo ThinkPad X1 Carbon

603
  • 1 z 3

Druhá generace - Intel Core i5 3337U 1.6 GHz, 4 GB operační paměť, 128 GB SSD, Intel HD Graphics 4000, 14 palců 1600 x 900 px, Windows 10 Home.

Repasovaný se zárukou 24 měs.


  • Na obj. do 2 dnů
9 490 Kč
Kategorie: Multimediální
Záruka: 2 roky
 

Delší výdrž baterie
ThinkPad X1 Carbon se pyšní dlouhou výdrží baterie na jedno nabití. A pokud se baterie vybije, nemějte obavy: s technologií RapidCharge se baterie nabije na 80 % kapacity za méně než hodinu.

Rychlé úložiště
ThinkPad X1 Carbon nyní využívá volitelné PCIe SSD úložiště, které nabízí mimořádný výkon.

Mimořádně tenký profesionální notebook
S hmotností začínající na pouhých 1,3 kg je X1 Carbon jedním z nejlehčích 14" zařízením typu Ultrabook™ na světě. A s tloušťkou jen 17,72 mm představuje nejtenčí zařízení ThinkPad vůbec.

Prakticky nezničitelný: podroben testům podle armádních specifikací
ThinkPad X1 Carbon z uhlíkových vláken používaných například při konstrukci satelitů představuje nejodolnější zařízení ThinkPad, které kdy bylo vyrobeno. Ve skutečnosti bylo provedeno téměř desítka samostatných testů podle armádních specifikací – všechny za extrémních podmínek zahrnujících prach, vibrace, horko, chlad, vysokou nadmořskou výšku, vodu, vlhkost, sluneční záření a plísně – takže i v případě polití, pádu, vystavení notebooku vysokým teplotám nebo jakékoli jiné situace budete moci zůstat naprosto klidní.

Zabezpečení na firemní úrovni
ThinkPad X1 Carbon s čtečkou otisku prstu umožňuje přihlášení s využitím biometrických údajů, takže místo zadávání hesla stačí pouhý dotyk prstu. Funkce zabezpečení od společnosti Intel a volitelná technologie vPro zvyšují ochranu a usnadňují správu při provádění aktualizací. Čip Trusted Platform Module (TPM) šifruje všechna vaše důležitá data. ThinkEngine, jedinečný čip pro řízení systémových funkcí, monitoruje 33 senzorů současně a přináší vyšší tepelnou a energetickou účinnost, výdrž v pohotovostním režimu až 30 dní, rychlejší obnovení činnosti systému, lepší zabezpečení a opatření proti neoprávněné manipulaci.

Provoz s nízkými teplotami: převratná technologie chlazení
I přes jeho mimořádně tenké provedení se X1 Carbon vyznačuje mnohem nižšími provozními teplotami. Patentované lopatky ventilátoru zajišťují přesně tak účinné chlazení a tichý chod, jaký od zařízení ThinkPad očekáváte.

Parametry a specifikace

Procesor 
 
Intel Core i5 3337U 1.8 GHz Ivy Bridge 
 
Operační paměť 
 
8192 MB DDR3 
 
Pevný disk 
 
128 GB SSD 
 
Optická mechanika 
 
 
Grafická karta 
 
Intel HD Graphics 4000 
 
Displej 
 
14" LCD HD+ s rozlišením 1 600 x 900 - matný 
 
Operační systém 
 
Windows 10 Home 
 
Rozhraní 
 
1xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, MiniDisplayPort 
 
Výbava 
 
Webkamera, čtečka otisků prstů, WiFi, čtečka karet 
 
Barva 
 
černá