Dell Precision T7810

1115
  • 1 z 3

 Intel Xeon E5 2609 v3 1.9 GHz, 32 GB, 500 GB SSD, nVidia Quadro K2000 se 2 GB vlastní paměti, Windows 10 Pro. Repasovaný "A" se zárukou 24 měs.


  • Skladem
17 590 Kč
Kategorie: Multimediální
Záruka: 2 roky
 

Profesionální pracovní stanice DELL Precision T7810

Profesionální pracovní stanice DELL Precision T7810 osazená velmi výkonným procesorem Intel Xeon, který je dobrým pomocníkem v každé firmě nebo kanceláři. Profesionální design, vysoká kvalita provedení, pečlivě vybrané komponenty a v neposlední řadě podpora ze strany výrobce, jsou zárukou Vaší dobré investice. Počítače DELL Precision T7810 nabízí snadné nastavení i správu a efektivitu při každodenní práci.

 

Vysoký výkon a spolehlivost

Profesionálové jistě ocení pokročilé provedení počítače Dell Precision T7810, který si hravě poradí i s výrazným zatížením náročným na prostředky a grafický výkon. Díky výkonnému procesoru a dostatečně velké operační pamětí, uspoříte drahocenný čas při složitějších úlohách. Předcházejte rizikům a zabraňte prostojům při práci díky unikátní technologii Reliable Memory společnosti Dell.

 

Dobrý základ pro každodenní pracovní nasazení

DELL Precision T7810 nabízí vynikající výkon díky osvědčené platformě Intel s nejnovějšími procesory Xeon. Díky dedikované grafické kartě, je zajištěn dostatek výkonu pro každodenní běžnou práci. Pracovní stanice je kompatibilní s certifikovanými aplikacemi předních nezávislých výrobců softwaru (ISV) a zajišťuje maximální dobu funkčnosti systému a produktivitu (podpora např. AutoCAD, SolidWorks, Creo).

 

Pokročilá technologie spolehlivosti operační paměti

Technologie Dell RMT (Reliable Memory Technology) Pro společně s technologií ECC (Error-Correcting Code) přispívají k zjišťování a opravě chyb paměti v reálném čase. RMT při zjištění chyby operační paměti skryje po restartu vadnou část modulu před operačním systémem a po restartu počítače je možné nadále tuto paměť používat.

 

Parametry a specifikace

Procesor 
 
2x Intel Xeon E5 2609 v3 1.9 GHz Haswell 
 
Operační paměť 
 
32 GB DDR4 
 
Pevný disk 
 
500 GB SSD 
 
Optická mechanika 
 
 
Grafická karta 
 
nVidia Quadro K2000 2 GB 
 
Operační systém 
 
Windows 10 Pro 
 
Rozhraní 
 
6xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, DisplayPort, DVI, COM, LAN 
 
Výbava 
 
bez výbavy 
 
Velikost 
 
Big Tower