Lenovo IdeaPad 720-15IKB Mineral Grey

552
  • 1 z 2

Intel Core i7 7500U 2.7 GHz, 16384 MB, 1256 GB Hybridní, AMD Radeon RX560 4GB paměti, 15.6 palců 1920 x 1080 px, Windows 10 Home.

Předváděcí se zárukou 24 měs.


  • Skladem
23 290 Kč
Kategorie: Herní
Záruka: 2 roky
 

Výkon herního zařízení
IdeaPad 720 nabízí výkonnou dedikovanou grafickou kartu AMD Radeon™ 560, a dává vám tak 2,5krát vyšší výkon než předchozí generace. Dedikovaná grafika má svůj vlastní procesor, takže můžete hrát náročnější hry, renderovat videa, editovat fotografie a ještě víc - bez kompromisu u výkonu zařízení nebo spotřeby energie.

Zrychlete s Intel Optane
IdeaPad 720 může být upgradován díky 16GB paměti Intel Optane, nové technologii, která rozpozná soubory a aplikace, které používáte nejčastěji a umožní vám je otvírat a používat rychleji ukládáním na speciální čipy. Budete moci hledat soubory čtyřikrát rychleji, načítat hry o 67 % rychleji a mnohem více. Je to snadná, cenově dostupná cesta k maximalizování vašeho systému a zlepšení efektivity.

Moderní design a výjimečný pocit
IdeaPad 720 disponuje přepracovaným šasi s leštěným kovovým povrchem a jemně zaoblenými hranami. Je ošetřen stejnou technologií, která se používá k tvarování a vyhlazení diamantů, a výsledkem je tento moderní a stylový notebook.

Výkonný a rychlý
Využijte co nejvíce svého času a energie s až sedmou generací procesorů Intel Core i7 a možností vysoce výkonného úložiště. Na rozdíl od IdeaPad 520 může mít IdeaPad 720 prostorný SATA HDD (až 2 TB), vysoko výkonnostní PCIe SSD (až 512 GB) nebo kombinací obou (256 GB PCIe SSD + 1 TB SATA HDD). Takže si užijete rychlejší spouštění systému, načítání aplikací a rychlejší přenos souborů než kdy předtím.

Prvotřídní výkon v kombinaci se stylovým designem
Lenovo™ IdeaPad™ 720 přichází se stylovou hliníkovou úpravou, vylepšeným zpracováním a výjimečným designem. Je výkonnější než model IdeaPad 520. Nabízí rychlejší, větší úložiště a vysoce výkonnou dedikovanou grafiku pro skvělý herní zážitek. Disponuje tenkým rámečkem a krásným 15,6“ širokoúhlým displeje pro práci i zábavu. Dokážete víc.

O jedno heslo méně
Přihlaste se k notebooku za méně než dvě vteřiny díky volitelné čtečce otisku prstu. To je třikrát rychleji než průměrná doba, kterou potřebujete k zadání hesla. Je to jednoduché a bezpečné.

 

Všechno je krásnější s rozlišením FHD.
Vychutnejte si rozlišení Full HD na téměř bezrámečkovém displeji. Díky výrazně tenčím okrajům než u IdeaPad 520 vytěžíte z IdeaPad 720 maximum zábavy. S širokoúhlým displejem s technologií IPS můžete prohlížet web a sledovat pořady z téměř každého úhlu. Užívejte si zábavu na gauči nebo svolejte rodinu a přátele pro videochat.

Kvalitní a čistý zvuk s technologií Dolby Audio™
IdeaPad 720 disponuje čistým a kvalitním zvukem s minimálním zkreslením při jakékoliv hlasitosti díky reproduktorům Harman s technologií Dolby Audio™. Streamujte svůj oblíbený playlist nebo proveďte konferenční hovor. Uslyšíte každý detail.