HP 15-bs129ne Natural Silver

540
HP
 • 1 z 3

Intel Core i7 8550U 1.8 GHz, 16384 MB, 2000 GB HDD, DVD-RW, AMD Radeon 530 se 4GB vlastbí paměti, 15.6 palců 1920 x 1080 px, Windows 10 Home. Předváděcí se zárukou 24 měs.


 • Skladem
16 490 Kč
Kategorie: Herní
Záruka: 2 roky
 

Pro práci i pro zábavu
Také už vás unavují situace, kdy pracujete na svém počítači, ale místo práce vidíte pouze odraz své vlastní tváře? Na tyto situace myslel také výrobce tohoto modelu. Aby se vám na notebooku pracovalo co nejpohodlněji, dostal do vínku matný displej, který minimalizuje světlo odražené od displeje. S Full HD rozlišením se také můžete těšit na dokonale ostrý obraz. Internetové rozhovory s rodinou, přáteli či kolegy ve špičkové kvalitě umožní integrovaná HD webkamera s mikrofonem, kterou najdete nad displejem. Pohodlné ovládání notebooku zažijete díky touchpadu s podporou vícedotykových gest a ostrůvkové klávesnici.

Skvělý poměr ceny a výkonu od osvědčené značky
Hledáte-li spolehlivý pracovní nástroj, který zvládne všechny vaše požadavky v kanceláři, doma i na cestách, tak jste ho právě našli. Tento notebook nabízí vše, co potřebujete ke zvládnutí i náročnějších pracovních úkonů, ale i k přehrávání multimédií. Na první pohled zaujme svým elegantním vzhledem a odolným provedením, které chrání všechny komponenty.

Nejnovější technologie
Moderní technologie, zaručují svým uživatelům vždy dostatek výkonu. V srdci tohoto modelu tepe procesor Intel Core i7 8550U. Procesoru asistuje operační paměť o kapacitě 16 GB. O grafickou stránku práce se postará dedikovaná grafická karta AMD Radeon 530 s 4GB pamětí. Jednotka HDD s kapacitou 2 000 GB poskytne prostor pro uložení všech vašich dat a skvělou rychlost odezvy systému. Jistě oceníte i stále užitečnou optickou DVD mechaniku a čtečku paměťových karet.

Funkce:

 • Full HD displej
  Dívejte se na svůj digitální svět z úplně jiného úhlu. Těšte se na sledování filmů a prohlížení fotografií v neuvěřitelně čistém podání na tomto displeji s živými barvami a vysokým rozlišením.
 • Zvuk DTS Sound+
  Dynamické zvukové odstíny technologie DTS Sound+ přinášejí bohaté zvukové prožitky jako při koncertu.
 • Řada vstupních/výstupních portů
  Snadné připojení k zobrazovacím zařízením, tiskárnám, zařízením a dalším jednotkám.