Lenovo ThinkPad L450

1219
  • 1 z 3

Intel Core i3 5005U 2.0 GHz, 4 GB, 500 GB HDD, Intel HD Graphics 5500, 14 palců 1366 x 768 px, Windows 10 Pro. Repasovaný kvality "A" se zárukou 24 měsíců.


  • Skladem
5 590 Kč
Kategorie: 14"
Záruka: 2 roky
 

Notebook Lenovo s nízkou hmotností a vysokou produktivitou

  • Vysoký výkon
  • Dlouhá výdrž baterie umožňující celodenní používání 
  • Příznivá cena a řada hodnotných aplikací a příslušenství 
  • Úžasný displej nabízející opravdu nádherný obraz 
  • Robustní a elegantní provedení zajišťující mobilitu na cestách

 

Mimořádně tenký, lehký a mobilní

L450 je jeden z nejtenčích a nejlehčích notebooků ThinkPad, které nabízíme. S hmotností menší než 2 kg a tloušťkou 24,3 mm v nejširším bodě je o 4,2 mm tenčí a o 0,35 kg lehčí než předchozí model. A kromě toho je notebook L450 velmi snadno přenosný – aniž by toho bylo docíleno na úkor portů, konektivity nebo odolnosti.

Oceněná klávesnice optimalizovaná pro systém Windows

Legendární klávesnice ThinkPad odolná proti polití s ergonomickým designem a polohovacím zařízením TrackPoint zaručuje vynikající pocit při práci. Tato klávesnice optimalizovaná pro systém Windows nabízí praktická multimediální tlačítka, zámek funkčních kláves a okamžitý přístup k aplikacím. Kromě toho se dotyková ploška TrackPad vyznačuje vylepšeným designem a rozhraním, s trojicí fyzických tlačítek TrackPointu a levým/pravým tlačítkem myši.

 

Stereo reproduktory s technologií Dolby Home Theater

Tato sada zvukových technologií umožňuje vestavěným stereo reproduktorům vašeho notebooku ThinkPad poskytovat křišťálově čistý prostorový zvuk. Pomocí této technologie lze dosáhnout lepší kvality hovorů přes VoIP aplikace, vyšší hlasitosti zvuku bez zkreslení a větší čistoty dialogů při sledování filmů.

Mimořádná odolnost a armádní testování MIL-SPEC

Notebook L450 splňuje osm amerických armádních specifikací ověřujících robustnost, spolehlivost a kvalitu zpracování: jedná se o odolnost proti vysokému tlaku, vlhkosti, vibracím, vysoké teplotě, náhlým teplotním změnám, nízkému tlaku (odpovídajícímu nadmořské výšce 4 500 m), nízké teplotě a prachu. Inovativní technologie konstrukce a plastové díly vyztužené uhlíkovými vlákny navíc dodávají notebooku větší pevnost a odolnost.

Procesor 
 
Intel Core i3 5005U 2.0 GHz Broadwell 
 
Operační paměť 
 
4 GB DDR3 
 
Pevný disk 
 
500 GB HDD 
 
Optická mechanika 
 
 
Grafická karta 
 
Intel HD Graphics 5500 
 
Displej 
 
14" LCD HD s rozlišením 1 366 x 768 - matný 
 
Operační systém 
 
Windows 10 Pro 
 
Rozhraní 
 
3xUSB 3.0, VGA, LAN 
 
Výbava 
 
Webkamera, čtečka otisků prstů, WiFi, čtečka karet 
 
Barva 
 
černá 
 
Rozměry zboží
 
339 × 24.3 × 235 (mm)
 
Hmotnost
 
1.92 kg