Toshiba Portege R930

492
  • 1 z 2

Intel Core i5 3230M 2.6 GHz, 4096 MB, 320 GB HDD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4000, 13.3 palců 1366 x 768 px, Windows 7 Professional.

Repasovaný se zárukou 24 měs.


  • Skladem
4 890 Kč
Kategorie: 13,3"
Záruka: 2 roky
 

Skvělé možnosti připojení
Tento notebook je vybavený jedním portem USB 2.0 a dvěma porty USB 3.0 pro rychlý přenos dat. Díky funkci USB Sleep-and-Charge můžete nabíjet svá mobilní zařízení bez nutnosti zapínat počítač. Pokud potřebujete ve své síti rychle přenášet velké soubory, můžete použít integrovaný gigabitový adaptér sítě LAN. Rozhraní Bluetooth 4.0 vám umožní synchronizovat mobilní zařízení bez použití kabelů a používat bezdrátovou soupravu sluchátek a mikrofonu při videohovorech. Připojení HDMI a VGA zajišťují maximální flexibilitu při připojování k zobrazovacím zařízením. A rychlé a snadné připojení v prostředí vaší kanceláře zajistí volitelná dokovací stanice.

Baterie s extra výdrží
Notebook R930 je určený na dlouhé cesty díky skvělé výdrži baterie na jedno nabití. Získáte tak dostatečnou volnost pro celý den mimo kancelář. A při hmotnosti jen 1,5 kg a tenkém provedení s 18,3 mm v nejtenčím a 26,6 mm v nejtlustším bodě se snadno nosí. Při těchto rozměrech je jen těžko uvěřitelné, že obsahuje všechno. Ale je to tak, má dokonce i jednotku DVD, antireflexní obrazovku s podsvícením LED a vnitřní slot pro mobilní širokopásmové připojení 3G.

Mobilní výkon
33,8cm (13,3”) notebook Toshiba Portégé R930 je vynikajícím společníkem pro obchodní cestující, kteří potřebují odolný, lehký a přitom vysoce výkonný notebook. A ještě lepší je pro společnosti, které hledají solidní investici. S hmotností pouze 1,5 kg, antireflexní obrazovkou s podsvícením LED, optickou jednotkou a výdrží baterie (dle konfigurace, stavu baterie a využití) je určený pro profesionály, kteří na cestách požadují jen to nejlepší.

Spolehlivost a zabezpečení
Kryt ze slitiny hořčíku v kombinaci s inovativní vnitřní voštinovou strukturou, odolné závěsy, klávesnice odolná proti polití a pokročilá ochrana pevného disku proti nárazům od společnosti Toshiba pomáhají chránit notebook a jeho data před nárazy a pády. Naše modely také procházejí zátěžovými testy HALT (Highly Accelerated Life Test), abychom se ujistili, že váš notebook obstojí i v extrémních podmínkách. Méně oprav, bezpečnější data, delší životnost – to vše zajišťuje menší celkové náklady na vlastnictví.

 

Rychlejší součástky
S notebookem Portégé R930 jde všechno rychleji. Rychleji se spustí díky výběrové jednotce SSD nebo pevnému disku s 7 200 ot./min. Máte také možnost výběru nejnovějších procesorů Intel® Core™ 3. generace. A skvělou zprávou je technologie chlazení, díky které je procesor chladnější a tišší než kdykoli předtím.

Šetrný k životnímu prostředí
Model R930 zajišťuje efektivní a moderní řízení výkonu a splňuje požadavky programu Energy Star® 5.0. Obsahuje také software Toshiba Eco Utility pro snížení spotřeby energie, který uživatelům umožňuje snadno spravovat spotřebu notebooku.