Lenovo IdeaPad 720S-13ARR Platinum Silver

797
  • 1 z 2

AMD Ryzen 5 2500U 2.0 GHz, 8 GB, 128 GB SSD, AMD Radeon RX Vega 8, 13.3 palců 1920 x 1080 px, Windows 10 Home. Předváděcí se zárukou 24 měs.


  • Na obj. do 2 dnů
12 490 Kč
Kategorie: 13,3"
Záruka: 2 roky
 

Prémiový výkon v ultra tenkém, stylovém balení
Lenovo IdeaPad 720S spojuje super lehký design s procesorovým výkonem na zdolání všeho co děláte. Mobilní procesor AMD Ryzen™ pohání tento elegantní, hliníkem upravený 13” pracovní stroj. Nádherné tenké rámečky ze tří stran, integrovaná Radeon™ Vega grafika a pohlcující zvuk Dolby® Atmos® zajišťují sytý multimediální zážitek. Dělejte více, stylově.

Výjimečně tenký a lehký
IdeaPad 720S je překvapivě elegantní. Dejte ho do tašky a pracujte a bavte se kdekoliv. Jeho hmotnost vás nebude zpomalovat.

Moderní nový design s hliníkovou úpravou
Ošetřený stejnou technikou, která se používá k tvarování a leštění diamantů. Model IdeaPad 720S 13“ je propracován až do nejmenších detailů a má zkosené okraje, aby vypadal ještě tenčí, než je. Je dostupný ve třech krásných barevných provedeních s jemným povrchem: Ve stříbrné, zlaté a šedé barvě.

Buďte stále v pohybu díky výkonné baterii a nabíjení always-on
IdeaPad 720S 13" disponuje nabíjením always-on, takže můžete nabíjet další zařízení přes USB port, i když je notebook vypnutý. Nikdy nebudete muset hledat zásuvku.

Vysoký výkon, abyste dokončili práci rychleji
IdeaPad 720S 13“ nabízí druhou generaci procesorů AMD Ryzen 5 (dle konfigurace) a úložiště PCIe SSD s vynikajícím výkonem. Stahujte filmy, ukládejte fotografie a videa a ještě víc. S pamětí až 8 GB můžete provádět multitasking s naprostou jednoduchostí a vysokou rychlostí.

Úžasné zobrazení s tenkým rámečkem
Užijte si vynikající obraz při streamovanání videí, sledování oblíbených pořadů a prohlížení fotografií online. IdeaPad 720S disponuje displejem s rozlišením až UHD (dle konfigurace) a nový design s výrazně zúženým rámečkem kolem obrazovky vám poskytne kvalitní vizuální zážitek. Je také dostupný s dotykovou obrazovkou.

Mocný výkon, který zvládne vše
IdeaPad 720S je navržen pro maximální efektivitu výpočetního výkonu. Kombinací nejnovějšího více jádrového procesoru s revoluční integrovanou grafikou Radeon™ Vega, nabídne IdeaPad 720S bleskově rychlý výkon, když pracujete nebo hrajete.

Pohlcující zvuk
IdeaPad 720S disponuje reproduktory JBL Premium Audio a nabízí technologii Dolby pro hlasitý, čistý zvuk, který vykresluje každý detail v široké škále zvuků při libovolné hlasitosti. Přináší také upgrade Dolby Atmos®, díky kterému vytváří dechberoucí 360° zvukový zážitek, a dostane vás tak do středu akce.

Nejrychlejší port na trhu
IdeaPad 720S přichází s Thunderbolt™ 3 USB-C - revoluční technologií připojení s podporou vysokého rozlišení displeje, vysoce výkonných datových zařízení a rychlého nabíjení. Připojte svůj notebook k více monitorům (vyžaduje kabel USB-C a kompatibilní rozbočovač), potom synchronizujte a zálohujte rychlostí až 40 GB/s - osmkrát rychleji než s USB 3.0! Nyní můžete zachytit a upravit více videí v reálném čase nebo připojit jiná zařízení pro zjednodušení vaší práce.