Eljet E-210 elektrická koloběžka

1180
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Elektrická koloběžka Ejlet E-210 vyrobená do městské džungle. Motor 350 W, dojezd až 22 km, pevná 8“ kola, rychlost až 25 km/h, LED svítilna 1,5 W, maximální hmotnost jezdce 120 Kg, složitelná, váha 13 Kg. Nová se zárukou 24 měs.


  • Skladem
7 590 Kč
Kategorie: SMART HRAČKY
Záruka: 2 roky
 

Vstupte do světa elektromotorů

Svět vozidel se neúprosně ubírá k elektrifikaci. Elektrické auto pro většinu lidí ještě nemá smysl, avšak elektrická koloběžka smysl má už teď. Zkraťte si cesty městem a užijte si svěží vánek ve vaší tváři. Koloběžka Eljet E-210 vás povozí po městské džungli rychlostí až 25 km/h a zvládnete s ní ujet na jedno nabití až 22 km.

Intuitivní ovládání

Koloběžka má velmi snadné ovládání. Vpravo na řídítkách máte spodní páčku pro plyn (akceleraci) a na druhé straně zase brzdovou páčku. Uprostřed je dobře čitelný LCD displej, ze kterého se dozvíte informace o rychlosti a zbývající baterii. Ovládací tlačítko pod displejem slouží pro změnu rychlostních režimů a po dvojitém stisku se rozsvítí LED svítilna pro bezpečnou jízdu v noci.

Bezúdržbové pneumatiky

Zapomeňte na píchlé pneumatiky. Ideální trakci a méně starostí zajišťují tzv. honeycomb pneumatiky s dostatečným komfortem při jízdě na zpevněném povrchu a zároveň odpadá možnost jejich píchnutí. Samozřejmostí je přední odpružení, které snižuje drncání při jízdě na nerovném povrchu.