Apple iPhone 7 Rose gold, Gold, Silver

1138
  • 1 z 2

Apple A10 Fusion 2.34 GHz, 2 GB, 128 GB, 4.7 palců, 1334 x 750 px, Dotykový, Apple iOS 14.4.2, 138 g, 1960 mAh. Repasovaný kvality "A" se zárukou 24 měs. BARVY, STŘÍBRNÁ, ROSE GOLD, ZLATÁ, ČERNÁ


  • Na cestě
4 990 Kč
Kategorie: APPLE produkty
Záruka: 2 roky
 

Design, který určuje pravidla
Nový inovativní design iPhonu 7 dosahuje nové úrovně. Nová vylepšená konstrukce je vytvořena tak, aby odolala stříkající vodě. Samotné tlačítko Home prošlo změnami, aby vyhovovalo potřebám náročných zákazníků. Samotný iPhonu nabízí bezchybný přechod mezi displejem a tělem, to vše působí tak jednotně. Budete si užívat každou chvilku, když jej budete držet v ruce.

Dokonalý 12Mpix fotoaparát
Užívejte si jednu z nejoblíbenějších kamer na světě, nyní vylepšená o 12Mpix iSight, který nyní s funkcí Live Photos – což Vám umožní zachytit statickou fotku spolu s tím, co se děje před a po Vašem snímku. Navíc Vám dovolí natáček luxusní videa v neuvěřitelném rozlišení 4K a to pří 30 snímcích za vteřinu. Dále Vám nová 7Mpix kamera FaceTime HD zajistí prvotřídní kvalitu Vašeho videohovoru nebo fotografie selfie.

Displej, který žije
Veškerou práci, ať už sledování, videí, prohlížení webů, hraní her nebo fotografování budete provádět přes displej. Všechny tyto aktivity se ale dostávání na vyšší level, a to díky novému Retina HD displeji o úhlopříčce 4.7“. Více barevných odstínu, ještě vyšší kontrast a rozlišení 1334 x 750 dá vyniknout všech Vašim zážitkům. Doslova jim vdechne život.

Rychlejší než kdykoliv předním
Nový iPhone 7 využívá doposud nejsilnější čip než v kterémkoliv modelu předtím. Je proto až 2x rychlejší než přechozí iPhone 6 a také efektivnější. Tomuto je docíleno pomocí novému čipu A10 Fusion. Ten využívá novou architekturu, který umožňuje rychlejší zpracovávání operací, a to i s menší spotřebou energie. Díky tomu si budete moci užívat více zábavy než trávit čas nabíjením.

Vychutnejte si zvuk.
Poprvé iPhone přichází se stereofonními reproduktory, které Vám dodají vysoce kvalitní zvuk z dvou reproduktorů a zvýší tak dynamický rozsah. Tedy ať už posloucháte svoji oblíbenou hudbu, sleduje videa nebo telefonujete, iPhone 7 dodá Vaším uším tolik žádanou kvalitu.

Rychlejší Wi-Fi. 4G LTE Advanced
Zažijte ten pocit stahovat rychlostí až 450Mbps a to prostřednictvím sítě LTE. Tato vylepšená technologie nabízí až o 50 % rychlejší přenosové rychlosti než iPhone 6s. Díky ní si se spolu s vylepšenou Wi-Fi budete užívat nejen doma, ale i na cestách práci s daty, vše s rychlostí, kterou jste ještě nezažili.
Touch ID
Snímač Touch ID – integrovaný přímo v tlačítku plochy — vám iPhone 7 odemkne na základě vašeho otisku prstu. Můžete ho používat i při nakupování v iTunes nebo App Storu.

Obsah balení:
Mobilní telefon
Nabíjecí adaptér
Nabíjecí a datový kabel

Parametry a specifikace

Procesor 
 
Apple A10 Fusion 2.34 GHz 
 
Operační paměť 
 
2 GB 
 
Vnitřní paměť 
 
128 GB
 
Displej 
 
4.7" LCD s rozlišením 1334 x 750 
 
Operační systém 
 
iOS 14.4.2 
 
Rozhraní 
 
bez konektoru 
 
Výbava 
 
Blesk, Bluetooth, Čelní webkamera, Fotoaparát, GPS, LTE, 3G, NFC, WiFi 
 
Barva 
 
zlatá 
 
Typ SIM 
 
nanoSIM 
 
Hmotnost 
 
138 g
 
Typ karty 
 
nepodporuje paměťové karty 
 
Rozlišení videa 
 
UHD s rozlišením 3 840 x 2 160 px
 
Rozlišení fotek 
 
12 Mpx
 
Baterie 
 
Li-Ion 1960 mAh